Kantinecommissie

De kantinecommissie bestaat uit onderstaande leden, bijgestaan door vele vrijwilligers:

Jo Jansen 06-
Mark Achtereekte 06-46130917
Jan Assink 06-
Harry Berends 06-
Paul Krechting 06-

Kantinediensten 2018-2019

teamleider datum tijdstip activiteit wie
Harry 1-okt. 19,00-23,00 kaarten Wessel Berends
4-okt. 20,30-23,30 training Marcel Bosman
6-okt. 8,30-11,30 wedstrijden Betsy Berends
6-okt. 11,30-14,30 wedstrijden Jos Jansen
6-okt. 14,30-16,30 wedstrijden Vincent Achtereekte
7-okt. 8,30-11,30 wedstrijden Anja Jalink
7-okt. 11,30-14,30 wedstrijden Roy Overmars
7-okt. 13,30-16,30 wedstrijden Matthijs Wagemans
7-okt. 16,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
Harry 11-okt. 20,30-23,30 training Koen Vossebelt
12-okt. 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
13-okt. 8,30-11,30 wedstrijden Frank Gr. Lipman
13-okt. 11,30-14,30 wedstrijden Liesbeth Jansen
13-okt. 14,30-sluit wedstrijden
14-okt. 8,30-11,30 wedstrijden Joop Vloedgraven
14-okt. 11,00-14,00 wedstrijden
14-okt. 14,00-sluit wedstrijden
Mark 15-okt. 19,00-23,00 kaarten Eline Berends
18-okt. 20,30-23,30 training Rik Middeldorp
20-okt. 8,30-11,30 wedstrijden Astrid Achtereekte
20-okt. 11,30-14,30 wedstrijden Aniek Middeldorp
21-okt. 8,30-11,30 inhaal Johan Krijt
21-okt. 11,00-14,00 inhaal
Mark 25-okt. 20,30-23,30 training Thijs Middeldorp
27-okt. 8,30-11,30 wedstrijden Henk Willink
27-okt. 11,30-14,30 wedstrijden Roderik Uenk
27-okt. 13,30-16,30 wedstrijden
28-okt. 8,30-11,30 wedstrijden Henny T. Arends
28-okt. 11,30-14,30 wedstrijden Roy Overmars
28-okt. 13,30-16,30 wedstrijden Freddy Keurhorst
28-okt. 16,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
Jo 29-okt. 19,00-23,00 kaarten Tom Boschloo
1-nov. 20,30-23,30 training Joost Jalink
2-nov. 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
3-nov. 8,30-11,30 wedstrijden Gerry Vrielink
3-nov. 11,30-14,30 wedstrijden Bernadet Ogink
3-nov. 14,30-sluit wedstrijden
4-nov. 8,30-11,30 wedstrijden Ferry Assink
4-nov. 11,00-14,00 wedstrijden Alex Kok
4-nov. 14,00-sluit wedstrijden Nick Jansen
Jo 8-nov. 20,30-23,30 training Rene Jansen
10-nov. 8,30-11,30 inhaal Giny Morrenhof
10-nov. 11,30-14,30 wedstrijden Ellen Jansen
10-nov. 13,30-16,30 wedstrijden Erna Middeldorp
11-nov. 8,30-11,30 wedstrijden Jan & Willemien
11-nov. 11,30-14,30 wedstrijden Arjan Riezebos
Jan 12-nov. 19,00-23,00 kaarten Marian Jalink
15-nov. 20,30-23,30 training Wijnand Rouweler
17-nov. 8,30-11,30 wedstrijden Lotte Lobbert
17-nov. 11,30-14,30 wedstrijden Stef en Gerda
17-nov. 14,30-sluit wedstrijden
18-nov. 8,30-11,30 wedstrijden Marcel Bosman
18-nov. 11,00-14,00 wedstrijden
18-nov. 13,30-16,30 wedstrijden Jan Lenderink
18-nov. 16,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
Jan 22-nov. 20,30-23,30 training Erwin Kerkmeijer
23-nov. 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
24-nov. 8,30-11,30 wedstrijden Ellen Willemsen
24-nov. 11,30-14,30 wedstrijden
24-nov. 13,30-16,30 wedstrijden Vincent Achtereekte
25-nov. 8,30-11,30 wedstrijden
25-nov. 11,30-14,30 wedstrijden Wim Nikamp
25-nov. 14,30-sluit
Paul 26-nov. 19,00-23,00 kaarten Wessel Berends
29-nov. 19,00-23,00 training Taco Lunenberg
1-dec. 8,30-11,30 wedstrijden Betsy Berends
1-dec. 11,30-14,30 wedstrijden Annemarie Dommerholt
1-dec. 14,30-16,30 wedstrijden Andrea van Rijssen
2-dec. 8,30-11,30 wedstrijden Anja Jalink
2-dec. 11,30-14,30 wedstrijden
2-dec. 13,30-16,30 wedstrijden Jeroen Harmsen
2-dec. 16,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
Paul 6-dec. 20,30-23,30 training Koen Vossebelt
8-dec. 8,30-11,30 wedstrijden Frank Gr. Lipman
8-dec. 11,30-14,30 wedstrijden Liesbeth Jansen
8-dec. 14,30-sluit wedstrijden
9-dec. 8,30-11,30 wedstrijden Joop Vloedgraven
9-dec. 11,00-14,00 wedstrijden
9-dec. 14,00-sluit wedstrijden
Harry 10-dec. 19,00-23,00 kaarten Ruud Lenderink
13-dec. 20,30-23,30 training Rik Middeldorp
14-dec. 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
15-dec. 8,30-11,30 wedstrijden Astrid Achtereekte
15-dec. 11,30-14,30 wedstrijden Aniek Middeldorp
16-dec. 8,30-11,30 inhaal Johan Krijt
16-dec. 11,30-14,30 inhaal
Harry 20-dec. 20,30-23,30 training Thijs Middeldorp
22-dec. 8,30-11,30 inhaal
22-dec. 11,30-14,30 inhaal
23-dec. 8,30-11,30 inhaal Henny T. Arends
23-dec. 11,30-14,30 inhaal
Mark
Mark 4-jan. 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
6-jan. 8,30-11,30 N.jaarsreceptie Ferry Assink
8,30-11,30 N.jaarsreceptie Jan & Willemien
11,30-14,30 N.jaarsreceptie Arjan Riezebos
11,30-14,30 N.jaarsreceptie
11,30-14,30 N.jaarsreceptie
Jo 7-jan. 19,00-23,00 kaarten Tom Boschloo
10-jan. 20,30-23,30 training Joost Jalink
Jo 17-jan. 20,30-23,30 training Rene Jansen
19-jan. 8,30-11,30 wedstrijden Henk Willink
19-jan. 11,30-14,30 wedstrijden Bernadet Ogink
20-jan. 8,30-11,30 inhaal Marcel Bosman
20-jan. 11,00-14,00 inhaal
Jan 21-jan. 19,00-23,00 kaarten Marian Jalink
24-jan. 20,30-23,30 training Wijnand Rouweler
25-jan. 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
26-jan. 8,30-11,30 wedstrijden Gerry Vrielink
26-jan. 11,30-14,30 wedstrijden Ellen Jansen
27-jan. 8,30-11,30 inhaal Gea & Jurr
27-jan. 11,30-14,30 inhaal
27-jan. 12,30-13,30 wedstrijden
27-jan. 13,30-16,30 wedstrijden Freddy Keurhorst
27-jan. 16,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
Jan 31-jan. 20,30-23,30 training Erwin Kerkmeijer
2-feb. 8,30-11,30 wedstrijden Giny Morrenhof
2-feb. 11,30-14,30 wedstrijden Annemarie Dommerholt
3-feb. 8,30-11,30 inhaal Anja Jalink
3-feb. 11,00-14,00 inhaal Alex Kok
Paul 4-feb. 19,00-23,00 kaarten Wessel Berends
7-feb. 20,30-23,30 training Taco Lunenberg
9-feb. 8,30-11,30 wedstrijden Lotte Lobbert
9-feb. 11,30-14,30 wedstrijden Stef / Gerda Tijhaar
10-feb. 8,30-11,30 wedstrijden Joop Vloedgraven
10-feb. 11,30-14,30 wedstrijden Frederik de Munnik
10-feb. 13,30-16,30 wedstrijden Jan Lenderink
10-feb. 16,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
Paul 14-feb. 20,30-23,30 training Koen Vossebelt
15-feb. 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
16-feb. 8,30-11,30 wedstrijden Ellen Willemsen
16-feb. 11,30-14,30 wedstrijden
17-feb. 8,30-11,30 wedstrijden Johan Krijt
17-feb. 11,30-14,30 wedstrijden Wim Nikamp
17-feb. 14,30-sluit wedstrijden Nick Jansen
Harry 18-feb. 19,00-23,00 kaarten Ruud Lenderink
21-feb. 20,30-23,30 training Rik Middeldorp
23-feb. 8,30-11,30 inhaal Betsy Berends
23-feb. 11,30-14,30 inhaal Liesbeth Jansen
24-feb. 8,30-11,30 inhaal Henny T. Arends
24-feb. 11,30-14,30 inhaal
Harry 28-feb. 20,30-23,30 training Thijs Middeldorp
2-mrt. 8,30-11,30 inhaal Frank Gr. Lipman
2-mrt. 11,30-14,30 inhaal Aniek Middeldorp
3-mrt. 8,30-11,30 inhaal Ferry Assink
3-mrt. 11,30-14,30 inhaal
Mark 4-mrt. 19,00-23,00 kaarten Tom Boschloo
7-mrt. 20,30-23,30 training Joost Jalink
8-mrt. 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
9-mrt. 8,30-11,30 wedstrijden Astrid Achtereekte
9-mrt. 11,30-14,30 wedstrijden Roderik Uenk
10-mrt. 8,30-11,30 wedstrijden Jan & Willemien
10-mrt. 11,30-14,30 wedstrijden Arjan Riezebos
10-mrt. 13,30-16,30 wedstrijden Jeroen Harmsen
10-mrt. 16,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
Mark 14-mrt. 20,30-23,30 training Rene Jansen
16-mrt. 8,30-11,30 wedstrijden Henk Willink
16-mrt. 11,30-14,30 wedstrijden Bernadet Ogink
17-mrt. 8,30-11,30 wedstrijden Marcel Bosman
17-mrt. 11,30-14,30 wedstrijden Roy Overmars
Jo 18-mrt. 19,00-23,00 kaarten Marian Jalink
21-mrt. 20,30-23,30 training Wijnand Rouweler
23-mrt. 8,30-11,30 wedstrijden Gerry Vrielink
23-mrt. 11,30-14,30 wedstrijden Ellen Jansen
24-mrt. 8,30-11,30 wedstrijden Gea & Jurr
24-mrt. 11,00-14,00 wedstrijden
24-mrt. 13,30-16,30 wedstrijden Jan Lenderink
24-mrt. 16,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
Jo 28-mrt. 20,30-23,30 training Erwin Kerkmeijer
29-mrt. 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
30-mrt. 8,30-11,30 inhaal Giny Morrenhof
30-mrt. 11,30-14,30 inhaal Annemarie Dommerholt
31-mrt. 8,30-11,30 inhaal Anja Jalink
31-mrt. 11,30-14,30 inhaal
Jan 1-apr. 19,00-23,00 kaarten Wessel Berends
4-apr. 20,30-23,30 training Taco Lunenberg
6-apr. 8,30-11,30 wedstrijden Lotte Lobbert
6-apr. 11,30-14,30 wedstrijden Stef / Gerda Tijhaar
7-apr. 8,30-11,30 wedstrijden Joop Vloedgraven
7-apr. 11,30-14,30 wedstrijden Wim Nikamp
Jan 11-apr. 20,30-23,30 training Koen Vossebelt
13-apr. 8,30-11,30 wedstrijden Ellen Willemsen
13-apr. 11,30-14,30 wedstrijden
14-apr. 8,30-11,30 wedstrijden Johan Krijt
14-apr. 11,30-14,30 wedstrijden Alex Kok
14-apr. 13,30-16,30 wedstrijden Jan Lenderink
14-apr. 16,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
Paul 15-apr. 19,00-23,00 kaarten Ruud Lenderink
18-apr. 20,30-23,30 training Rik Middeldorp
19-apr. 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
20-apr. 8,30-11,30 wedstrijden Betsy Berends
20-apr. 11,30-14,30 wedstrijden Liesbeth Jansen
21-apr. 8,30-11,30 wedstrijden Henny T. Arends
21-apr. 11,30-14,30 wedstrijden
Paul 25-apr. 20,30-23,30 training Thijs Middeldorp
28-apr. 8,30-11,30 inhaal Ferry Assink
28-apr. 11,30-14,30 inhaal
Harry 2-mei 20,30-23,30 training Joost Jalink
4-mei 8,30-11,30 inhaal Frank Gr. Lipman
4-mei 11,30-14,30 inhaal Aniek Middeldorp
5-mei 8,30-11,30 inhaal Jan & Willemien
5-mei 11,30-14,30 inhaal Arjan Riezebos
Harry 9-mei 20,30-23,30 training Rene Jansen
11-mei 8,30-11,30 wedstrijden Astrid Achtereekte
11-mei 11,30-14,30 wedstrijden Ellen Jansen
12-mei 8,30-11,30 wedstrijden Marcel Bosman
12-mei 11,30-14,30 wedstrijden Roy Overmars
12-mei 13,30-16,30 wedstrijden Jeroen Harmsen
12-mei 16,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
Mark 16-mei 20,30-23,30 training Wijnand Rouweler
18-mei 8,30-11,30 wedstrijden Henk Willink
18-mei 11,30-14,30 wedstrijden Bernadet Ogink
19-mei 8,30-11,30 wedstrijden Gea & Jurr
19-mei 11,30-14,30 wedstrijden
19-mei 14,30-sluit wedstrijden Nick Jansen
Mark 23-mei 20,30-23,30 training Erwin Kerkmeijer
25-mei 8,30-11,30 wedstrijden Gerry Vrielink
25-mei 11,30-14,30 wedstrijden Roderik Uenk
26-mei 8,30-11,30 wedstrijden Anja Jalink
26-mei 11,30-14,30 wedstrijden Frederik de Munnik
26-mei 13,30-16,30 wedstrijden Freddy Keurhorst
26-mei 16,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
Jo 1-jun. 8,30-11,30 sixesday???? Giny Morrenhof
1-jun. 11,30-14,30 sixesday???? Lotte Lobbert
1-jun. 11,30-14,30 sixesday???? Stef / Gerda Tijhaar
1-jun. 14,30-16,30 sixesday???? Andrea van Rijssen
1-jun. 14,30-16,30 sixesday???? Aniek Middeldorp
2-jun. 8,00-11,00 sixesday???? Joop Vloedgraven
9,00-12,00 sixesday???? Johan Krijt
10,00-13,00 sixesday???? Wim Nikamp
11,00-14,00 sixesday???? Alex Kok
12,00-15,00 sixesday???? Arjan Riezebos
13,00-16,00
14,00-17,00
15,00-18,00
Jo 6-jun. 20,30-23,30 training Taco Lunenberg
Jan