Kantinecommissie

De kantinecommissie bestaat uit onderstaande leden, bijgestaan door vele vrijwilligers:

Jo Jansen 06-
Mark Achtereekte 06-46130917
Jan Assink 06-
Harry Berends 06-
Paul Krechting 06-

Kantinediensten 2018-2019

teamleider datum tijdstip activiteit wie
Jan 31-jan 20,30-23,30 training Erwin Kerkmeijer
2-feb 8,30-11,30 wedstrijden Giny Morrenhof
2-feb 11,30-14,30 wedstrijden Annemarie Dommerholt
3-feb 9,30-11,30 inhaal Anja Jalink
3-feb 11,30-14,30 inhaal Freddy Keurhorst
Paul 4-feb 19,00-23,00 kaarten Wessel Berends
7-feb 20,30-23,30 training Taco Lunenberg
9-feb 8,00-11,00 wedstrijden Brigit Spoler
9-feb 11,00-14,00 wedstrijden Stef / Gerda Tijhaar
9-feb 14,00-16,00 wedstrijden
10-feb 8,30-11,30 wedstrijden Joop Vloedgraven
10-feb 11,30-14,30 wedstrijden Frederik de Munnik
10-feb 13,30-16,30 wedstrijden Jan Lenderink
10-feb 16,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
Paul 14-feb 20,30-23,30 training Koen Vossebelt
15-feb 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
16-feb 9,30-12,30 wedstrijden Ellen Willemsen
16-feb 11,30-14,30 wedstrijden Jos Tiebot
16-feb 14,30-18,00 wedstrijden Erna Middeldorp
17-feb 8,30-11,30 wedstrijden Johan Krijt
17-feb 11,30-14,30 wedstrijden Wim Nikamp
17-feb 14,30-sluit wedstrijden Nick Jansen
Harry 18-feb 19,00-23,00 kaarten Ruud Lenderink
21-feb 20,30-23,30 training Rik Middeldorp
23-feb 9,00 – 12,00 inhaal Betsy Berends
23-feb 11,30-14,30 inhaal Liesbeth Jansen
24-feb 8,30-11,30 inhaal Henny T. Arends
24-feb 11,30-14,30 wedstrijden Mireille Aarnink
24-feb 14,00-16,30 wedstrijden Arend de Lange
24-feb 16,30-sluit wedstrijden
Harry 28-feb 20,30-23,30 training Thijs Middeldorp
2-mrt 8,30-11,30 inhaal Frank Gr. Lipman
2-mrt 11,30-14,30 inhaal Aniek Middeldorp
3-mrt 8,30-11,30 inhaal Ferry Assink
3-mrt 11,30-14,30 inhaal
Mark 4-mrt 19,00-23,00 kaarten Tom Boschloo
7-mrt 20,30-23,30 training Mathijs Wagemans
8-mrt 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
9-mrt 8,00-11,00 wedstrijden Astrid Achtereekte
9-mrt 11,00-14,00 wedstrijden Roderik Uenk
9-mrt 14,00-16,00 wedstrijden
10-mrt 8,30-11,30 wedstrijden Jan & Willemien
10-mrt 11,30-14,30 wedstrijden Arjan Riezebos
10-mrt 13,30-16,30 wedstrijden Jeroen Harmsen
10-mrt 16,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
Mark 14-mrt 20,30-23,30 training Rene Jansen
16-mrt 8,30-11,30 wedstrijden Henk Willink
16-mrt 11,30-14,30 wedstrijden Bernadet Ogink
16-mrt 14,30-18,00 wedstrijden Vincent Achtereekte
17-mrt 8,30-11,30 wedstrijden Gea & Jurr
17-mrt 11,30-14,30 wedstrijden Jos Jansen
17-mrt 14,30-sluit wedstrijden Roy Overmars
Jo 18-mrt 19,00-23,00 kaarten Marian Schaarsberg
21-mrt 20,30-23,30 training Wijnand Rouweler
23-mrt 8,00-11,00 wedstrijden Gerry Vrielink
23-mrt 11,00-14,00 wedstrijden Ellen Jansen
23-mrt 14,00-16,00 wedstrijden Andrea van Rijssen
24-mrt 8,30-12,00 wedstrijden Marcel Bosman
24-mrt 12,00-15,00 wedstrijden Remco Assink
24-mrt 13,30-16,30 wedstrijden
24-mrt 16,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
Jo 28-mrt 20,30-23,30 training Erwin Kerkmeijer
29-mrt 19,00-23,00 kaarten
30-mrt 8,30-11,30 inhaal Giny Morrenhof
30-mrt 11,30-14,30 inhaal Annemarie Dommerholt
31-mrt 8,30-11,30 inhaal Anja Jalink
31-mrt 11,30-14,30 inhaal
Jan 1-apr 19,00-23,00 kaarten Wessel Berends
4-apr 20,30-23,30 training Taco Lunenberg
6-apr 8,00-11,00 wedstrijden Lotte Lobbert
6-apr 11,00-14,00 wedstrijden Stef / Gerda Tijhaar
6-apr 14,00-16,00 wedstrijden Andrea van Rijssen
7-apr 8,30-11,30 wedstrijden Joop Vloedgraven
7-apr 11,30-14,00 wedstrijden Wim Nikamp
7-apr 14,00-sluit wedstrijden Emiel Krijt
Jan 11-apr 20,30-23,30 training Koen Vossebelt
13-apr 8,30-11,30 wedstrijden Ellen Willemsen
13-apr 11,30-14,30 wedstrijden Jos tiebot
13-apr 14,30-18,00 wedstrijden
14-apr 8,30-11,30 wedstrijden Johan Krijt
14-apr 11,30-14,30 wedstrijden Alex Kok
14-apr 13,30-16,30 wedstrijden Jan Lenderink
14-apr 16,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
Paul 15-apr 19,00-23,00 kaarten Ruud Lenderink
18-apr 20,30-23,30 training Rik Middeldorp
19-apr 19,00-23,00 kaarten
20-apr 8,30-11,30 inhaal Betsy Berends
20-apr 11,30-14,30 inhaal Liesbeth Jansen
21-apr 8,30-11,30 inhaal Henny T. Arends
21-apr 11,30-14,30 inhaal
Paul 25-apr 20,30-23,30 training Thijs Middeldorp
27-apr inhaal Brigit Spoler
28-apr 8,30-11,30 inhaal Ferry Assink
28-apr 11,30-14,30 inhaal Arend de Lange
Harry 2-mei 20,30-23,30 training Joost Jalink
4-mei 8,00-11,00 wedstrijden Frank Gr. Lipman
4-mei 11,00-14,00 wedstrijden Aniek Middeldorp
4-mei 13,00-16,00 wedstrijden
5-mei 8,30-11,30 wedstrijden Jan & Willemien
5-mei 11,30-14,30 wedstrijden Arjan Riezebos
5-mei 14,30-sluit wedstrijden Remco Assink
Harry 9-mei 20,30-23,30 training Rene Jansen
11-mei 8,45-11,30 wedstrijden Astrid Achtereekte
11-mei 11,30-14,30 wedstrijden Ellen Jansen
11-mei 14,30-18,00 wedstrijden Erna Middeldorp
12-mei 8,30-11,30 wedstrijden Marcel Bosman
12-mei 11,30-14,30 wedstrijden Roy Overmars
12-mei 13,30-16,30 wedstrijden Jeroen Harmsen
12-mei 16,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
Mark 16-mei 20,30-23,30 training Wijnand Rouweler
18-mei 8,00-11,00 wedstrijden Henk Willink
18-mei 11,00-14,00 wedstrijden
18-mei 14,00-16,00 wedstrijden
19-mei 8,30-11,30 wedstrijden Gea & Jurr
19-mei 11,30-14,30 wedstrijden Jos Jansen
19-mei 14,30-sluit wedstrijden Nick Jansen
Mark 23-mei 20,30-23,30 training Erwin Kerkmeijer
25-mei 9,00-12,00 wedstrijden Gerry Vrielink
25-mei 12,00-15,00 wedstrijden Roderik Uenk
25-mei 15,00-18,00 wedstrijden Vincent Achtereekte
26-mei 8,30-11,30 wedstrijden Anja Jalink
26-mei 11,30-14,30 wedstrijden Frederik de Munnik
26-mei 13,30-16,30 wedstrijden Freddy Keurhorst
26-mei 16,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
Jo 1-jun 8,30-11,30 sixesday???? Giny Morrenhof
1-jun 11,30-14,30 sixesday????
1-jun 11,30-14,30 sixesday???? Stef / Gerda Tijhaar
1-jun 14,30-16,30 sixesday???? Andrea van Rijssen
1-jun 14,30-16,30 sixesday???? Aniek Middeldorp
2-jun 8,00-11,00 sixesday???? Joop Vloedgraven
9,00-12,00 sixesday???? Ferry Assink
10,00-13,00 sixesday????
11,00-14,00 sixesday???? Wim Nikamp
12,00-15,00 sixesday???? Alex kok
13,00-16,00 sixesday???? Arjan Riezebos
14,00-17,00 sixesday???? Freddy keurhorst
15,00-18,00 sixesday???? Jos Jansen
Jo 6-jun 20,30-23,30 training Taco Lunenberg