Programma

Zaalcompetitie 2018-2019

  • De thuiswedstrijden worden gespeeld in sporthal de Hooiberg in Olst.
    witregel
Zaterdag 29 september 2018
9.00 uur SC Wesepe F1 DSC F1 Hof van Salland, Diepenveen
10.00 uur HHZD F1 SC Wesepe F1 Hof van Salland, Diepenveen
10.20 uur SC Wesepe F1 Schalkhaar F2 Hof van Salland, Diepenveen
14.45 uur SC Wesepe E1 Zwolle E1 sr: Marjolien
15.45 uur SC Wesepe D1 Broekland D1 sr: Aniek
19.00 uur SC Wesepe 1 Bentelo 2 zd: Recreanten
20.15 uur SC Wesepe 2 Dalfsen 3 zd: Soleen en Jolien
Zondag 30 september 2018
10.00 uur SC Wesepe B1 Zwolle B2 sr: Dorien
Zaterdag 6 oktober 2018
10.00 uur Holten D2 SC Wesepe D1 ‘t Mossink, Holten
10.00 uur Achilles E1 SC Wesepe E1 Mheenpark, Apeldoorn
14.05 uur Schalkhaar B2 SC Wesepe B1 Sporthal Schalkhaar
19.30 uur TVO 1 SC Wesepe 1 de Marke, Hengevelde
Zondag 7 oktober 2018
15.20 uur Voorwaarts 3 SC Wesepe 2 Jachtlust, Twello
Woensdag 10 oktober 2018
21.00 uur Swift’64 MW2 SC Wesepe MW1 ‘t Dok, Dronten
Zaterdag 13 oktober 2018
11.00 uur SC Wesepe F1 Klarenbeek F1 sr: Soleen, Moniek en Irene
12.00 uur Schalkhaar F2 SC Wesepe F1 sr: Soleen, Moniek en Irene
12.20 uur SC Wesepe F1 Kwiek F2 sr: Soleen, Moniek en Irene
13.30 uur SC Wesepe E1 Lettele E1 sr: Heleen
14.30 uur SC Wesepe D1 Schalkhaar D2 sr: Eline
15.50 uur SC Wesepe B1 Atlantis Dronten B1 sr: Eline
19.00 uur SC Wesepe 1 Lettele 1 zd: Recreanten
20.15 uur SC Wesepe 2 Lettele 2 zd: Iris, Lian en Nikki
Zaterdag 27 oktober 2018
9.20 uur SC Wesepe F1 Klarenbeek F1 Hoogerheyne, Heino
9.40 uur Voorwaarts F1 SC Wesepe F1 Hoogerheyne, Heino
10.20 uur DSC F1 SC Wesepe F1 Hoogerheyne, Heino
14.05 uur Haarle E1 SC Wesepe E1 Sprengendal, Haarle
15.00 uur Haarle D1 SC Wesepe D1 Sprengendal, Haarle
16.45 uur Haarle B2 SC Wesepe B1 Sprengendal, Haarle
19.00 uur ESCA Handbal 1 SC Wesepe 1 Valkenhuizen, Arnhem
Zondag 28 oktober 2018
10.30 uur Broekland 3 SC Wesepe 2 Nijhof Sporthal, Broekland
Zaterdag 3 november 2018
14.45 uur SC Wesepe E1 Wijhe’92 E2 sr: Romy
15.45 uur SC Wesepe D1 Wijhe’92 D2 sr: Romy
19.00 uur SC Wesepe 1 OBW 1 zd: Recreanten
20.15 uur SC Wesepe 2 CVO 2 zd: Nadine, Hannah en Esmee
Zaterdag 10 november 2018
9.20 uur Dalfsen F2 SC Wesepe F1 de Pauw, Klarenbeek
10.00 uur SC Wesepe F1 Schalkhaar F2 de Pauw, Klarenbeek
10.40 uur Voorwaarts F1 SC Wesepe F1 de Pauw, Klarenbeek
10.50 uur Kwiek E3 SC Wesepe E1 Tijenraan, Raalte
15.20 uur LHC B2 SC Wesepe B1 Heidepark, Lemelerveld
19.00 uur Overwetering 1 SC Wesepe 1 de Hooiberg, Olst
Dinsdag 13 november 2018
21.15 uur Schalkhaar MW1 SC Wesepe MW1 Sporthal Schalkhaar
Zaterdag 17 november 2018
16.00 uur SC Wesepe E1 LHC E1 sr: Maureen
17.00 uur SC Wesepe D1 Nieuw Heeten D1 sr: Maureen
17.45 uur SC Wesepe B1 Voorwaarts B2 sr: Jorieke
19.00 uur SC Wesepe 1 WHC 1 zd: Recreanten
20.15 uur SC Wesepe 2 Heeten 2 zd: Silke, Hanne en Maureen
Zaterdag 24 november 2018
9.45 uur Zwolle D2 SC Wesepe D1 Sporthal Zwolle Zuid
12.00 uur Lettele E2 SC Wesepe E1 Keizerslanden, Deventer
12.50 uur Nieuw Heeten B2 SC Wesepe B1 de Belte, Nieuw Heeten
Zondag 25 november 2018
10.15 uur Nieuw Heeten 2 SC Wesepe 2 de Belte, Nieuw Heeten
13.00 uur Zwolle 1 SC Wesepe 1 Sporthal Zwolle Zuid
Dinsdag 27 november 2018
21.00 uur SC Wesepe MW1 Kwiek MW2 sr: Aniek
zd: Moniek en Nienke
Zaterdag 1 december 2018
9.20 uur HHZD F1 SC Wesepe F1 Jachtlust, Twello
9.40 uur SC Wesepe F1 Voorwaarts F1 Jachtlust, Twello
10.20 uur Kwiek F2 SC Wesepe F1 Jachtlust, Twello
20.15 uur SC Wesepe 1 HVBS 1 zd: Recreanten
Zondag 2 december 2018
9.00 uur SC Wesepe E1 DSC E2 sr: Moniek
10.00 uur SC Wesepe D1 Swift’64 D1 sr: Moniek
10.45 uur SC Wesepe 2 ABS 2 zd: Aniek N., Noëlle en Elke
Zaterdag 8 december 2018
10.50 uur HHZD D2 SC Wesepe D1 Hoogerheyne, Heino
13.15 uur SDOL E2 SC Wesepe E1 de Achterberg, Luttenberg
17.30 uur Achilles B3 SC Wesepe B1 Mheenpark, Apeldoorn
20.10 uur SDOL 2 SC Wesepe 2 de Achterberg, Luttenberg
20.15 uur DFS Arnhem 1 SC Wesepe 1 Rijkerswoerd, Arnhem
Donderdag 13 december 2018
21.00 uur ABS MW1 SC Wesepe MW1 de Uutvlog, Bathmen
Zaterdag 15 december 2018
13.45 uur SC Wesepe E1 Klarenbeek E1 sr: Yvonne
14.45 uur SC Wesepe D1 Kwiek D3 sr: Yvonne
18.00 uur SC Wesepe B1 Klarenbeek B1 sr: Ellen
19.00 uur SC Wesepe 1 Pacelli 1 zd: Recreanten
20.30 uur SC Wesepe 2 Holten 1 zd: Helen, Susan en Evelien
Zondag 16 december 2018
9.20 uur SC Wesepe F1 DSC F1 Sporthal Schalkhaar
10.00 uur SC Wesepe F1 Kwiek F2 Sporthal Schalkhaar
10.20 uur SC Wesepe F1 Dalfsen F2 Sporthal Schalkhaar
Zaterdag 5 januari 2019
10.50 uur Zwolle E1 SC Wesepe E1 Sporthal Zwolle Zuid
10.50 uur Broekland D1 SC Wesepe D1 Nijhof Sporthal, Broekland
21.00 uur Bentelo 2 SC Wesepe 1 de Pol, Bentelo
Zondag 6 januari 2019
10.00 uur Zwolle B2 SC Wesepe B1 Sporthal Zwolle Zuid
11.40 uur Dalfsen 3 SC Wesepe 2 de Trefkoele, Dalfsen
Dinsdag 8 januari 2019
21.00 uur SC Wesepe MW1 Raalte MW1 sr: Jolien
zd: Eline en Imre
Zaterdag 12 januari 2019
9.00 uur Dalfsen F2 SC Wesepe F1 de Trefkoele, Dalfsen
9.40 uur Klarenbeek F1 SC Wesepe F1 de Trefkoele, Dalfsen
10.40 uur SC Wesepe F1 HHZD F1 de Trefkoele, Dalfsen
13.45 uur SC Wesepe E1 Achilles E1 sr: Nienke
14.45 uur SC Wesepe D1 Holten D2 sr: Nienke
18.00 uur SC Wesepe B1 Schalkhaar B2 sr: Heleen
19.00 uur SC Wesepe 1 TVO 1 zd: Iris, Silke en Ellen
20.30 uur SC Wesepe 2 Voorwaarts 3 zd: Recreanten
Zaterdag 19 januari 2019
9.00 uur Schalkhaar D2 SC Wesepe D1 Sporthal Schalkhaar
9.00 uur Lettele E1 SC Wesepe E1 de Uutvlog, Bathmen
10.00 uur Atlantis Dronten B1 SC Wesepe B1 ‘t Dok, Dronten
19.30 uur Lettele 1 SC Wesepe 1 de Uutvlog, Bathmen
Zondag 20 januari 2019
11.15 uur Lettele 2 SC Wesepe 2 de Uutvlog, Bathmen
Zaterdag 26 januari 2019
13.15 uur SC Wesepe F1 DSC F1 Tijenraan, Raalte
13.45 uur SC Wesepe E1 Haarle E1 sr: Elke
14.15 uur HHZD F1 SC Wesepe F1 Tijenraan, Raalte
14.35 uur SC Wesepe F1 Schalkhaar F2 Tijenraan, Raalte
14.45 uur SC Wesepe D1 Haarle D1 sr: Elke
18.00 uur SC Wesepe B1 Haarle B2 sr: Romy
19.00 uur SC Wesepe 1 ESCA Handbal 1 zd: Nadine, Hannah en Heleen
20.30 uur SC Wesepe 2 Broekland 3 zd: Recreanten
Zaterdag 2 februari 2019
9.00 uur Wijhe’92 E2 SC Wesepe E1 de Lange Slag, Wijhe
13.15 uur Wijhe’92 D2 SC Wesepe D1 de Lange Slag, Wijhe
20.10 uur CVO 2 SC Wesepe 2 de Wieken, Vaassen
21.00 uur OBW 1 SC Wesepe 1 Lentemorgen, Zevenaar
Dinsdag 5 februari 2019
21.00 uur SC Wesepe MW1 Swift’64 MW2 sr: Evelien
zd: Dorien en Irene
Zaterdag 9 februari 2019
9.00 uur Dalfsen F2 SC Wesepe F1 de Trefkoele, Dalfsen
9.40 uur Klarenbeek F1 SC Wesepe F1 de Trefkoele, Dalfsen
10.40 uur SC Wesepe F1 HHZD F1 de Trefkoele, Dalfsen
17.00 uur SC Wesepe E1 Kwiek E3 sr: Esmee
18.00 uur SC Wesepe B1 LHC B2 sr: Jorieke
19.00 uur SC Wesepe 1 Overwetering 1 zd: Lian, Hanne en Romy
Zaterdag 16 februari 2019
13.10 uur Voorwaarts B2 SC Wesepe B1 Jachtlust, Twello
14.55 uur Nieuw Heeten D1 SC Wesepe D1 de Belte, Nieuw Heeten
19.30 uur WHC 1 SC Wesepe 1 de Marke, Hengevelde
Zondag 17 februari 2019
9.00 uur LHC E1 SC Wesepe E1 Heidepark, Lemelerveld
14.10 uur Heeten 2 SC Wesepe 2 Sporthal Heeten
Dinsdag 5 maart 2019
21.00 uur SC Wesepe MW1 Voorwaarts MW1 sr: Eline
zd: Heleen en Romy
Zaterdag 9 maart 2019
11.00 uur SC Wesepe E1 Lettele E2 sr: Daniëlle
12.15 uur SC Wesepe F1 Klarenbeek F1 sr: B-jeugd
13.15 uur Schalkhaar F2 SC Wesepe F1 sr: B-jeugd
13.35 uur SC Wesepe F1 Kwiek F2 sr: B-jeugd
14.45 uur SC Wesepe D1 Zwolle D2 sr: Yvonne
18.00 uur SC Wesepe B1 Nieuw Heeten B2 sr: Amber
19.00 uur SC Wesepe 1 Zwolle 1 zd: Aniek, Noëlle en Daniëlle
20.30 uur SC Wesepe 2 Nieuw Heeten 2 zd: Recreanten
Zaterdag 16 maart 2019
9.00 uur Swift’64 D1 SC Wesepe D1 ‘t Dok, Dronten
9.00 uur DSC E2 SC Wesepe E1 Keizerslanden, Deventer
9.20 uur SC Wesepe F1 Klarenbeek F1 Hoogerheyne, Heino
9.40 uur Voorwaarts F1 SC Wesepe F1 Hoogerheyne, Heino
10.20 uur DSC F1 SC Wesepe F1 Hoogerheyne, Heino
19.45 uur HVBS 1 SC Wesepe 1 Stormvogel, Bunschoten-Spakenburg
Zondag 17 maart 2019
14.55 uur ABS 2 SC Wesepe 2 de Uutvlog, Bathmen
Dinsdag 19 maart 2019
21.00 uur SC Wesepe MW1 Schalkhaar MW1 sr: Marleen
zd: Jorieke en Nienke
Zaterdag 23 maart 2019
16.15 uur SC Wesepe E1 SDOL E2 sr: Imre
17.15 uur SC Wesepe D1 HHZD D2 sr: Imre
18.00 uur SC Wesepe B1 Achilles B3 sr: Aniek
19.00 uur SC Wesepe 1 DFS Arnhem 1 zd: Helen, Susan en Aniek M.
20.30 uur SC Wesepe 2 SDOL 2 zd: Recreanten
Woensdag 27 maart 2019
20.30 uur Kwiek MW2 SC Wesepe MW1 Tijenraan, Raalte
Zaterdag 30 maart 2019
9.20 uur Dalfsen F2 SC Wesepe F1 de Pauw, Klarenbeek
10.00 uur SC Wesepe F1 Schalkhaar F2 de Pauw, Klarenbeek
10.40 uur Voorwaarts F1 SC Wesepe F1 de Pauw, Klarenbeek
Zaterdag 6 april 2019
9.00 uur Klarenbeek E1 SC Wesepe E1 de Pauw, Klarenbeek
9.55 uur Klarenbeek B1 SC Wesepe B1 de Pauw, Klarenbeek
11.40 uur Kwiek D3 SC Wesepe D1 Tijenraan, Raalte
19.30 uur Pacelli 1 SC Wesepe 1 Sourcy Center, Zieuwent
Zondag 7 april 2019
12.00 uur Holten 1 SC Wesepe 2 ‘t Mossink, Holten
Maandag 8 april 2019
20.00 uur Raalte MW1 SC Wesepe MW1 Tijenraan, Raalte
Zaterdag 13 april 2019
9.20 uur HHZD F1 SC Wesepe F1 Jachtlust, Twello
9.40 uur SC Wesepe F1 Voorwaarts F1 Jachtlust, Twello
10.20 uur Kwiek F2 SC Wesepe F1 Jachtlust, Twello
Dinsdag 16 april 2019
21.00 uur SC Wesepe MW1 ABS MW1 sr: Dorien
zd: Nikki en Esmee
Maandag 6 mei 2019
20.00 uur Voorwaarts MW1 SC Wesepe MW1 Jachtlust, Twello