Pupil van de week

Al enige jaren kiest Sportclub Wesepe bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal een Pupil van de Week om het team moreel te ondersteunen. Wat houdt dit in?

Voor de aanvang van de wedstrijd houdt de trainer een tactische bespreking met het eerste elftal. Dit is het eerste onderdeel van het Pupil van de Week programma.  Na deze bespreking is het tijd om te gaan omkleden. Ook de pupil van de week dient zich om te kleden en met de spelers zich naar het veld te begeven om aldaar de warming-up mee te doen.

Als klap op de vuurpijl mag de pupil van de week vlak voordat de wedstrijd begint de aftrap nemen. De aftrap houdt in dat de pupil van de week de bal mee aan de voet neemt en alle spelers van de tegenpartij omspeelt en vervolgens ons op een 1-0 voorsprong zet door de bal in het doel te schoppen.

Tijdens de wedstrijd mag de pupil van de week op de bank naast de hoofdtrainer plaats nemen. Nadat dit alles heeft plaatsgevonden krijgt de pupil van de week in de kantine nog een attentie en wat lekkers.
Tijdens het seizoen 2017-2018 zijn onderstaande spelers pupil van de week:

DATUM WEDSTRIJD Pupil v.d. Week Foto
24-09 Wesepe – Sallandia Bas de Bone 1. Bas de Bone
08-10 Wesepe – Wissel Mathijs Riezebos  2. Mathijs Riezebos
22-10 Wesepe – Emst Jayden Grolleman 3. Jayden Grolleman
05-11 Wesepe – V en L Beau ten Heggeler 4. Beau ten Heggeler
26-11 Wesepe – Koninklijke UD Stein Reimert 5. Stein Reimert
10-12 Wesepe – IJsselstreek Sten Hartkamp 6. Sten Hartkamp
28-01 Wesepe – Apeldoornse Boys Jesse Riphagen 7. Jesse Riphagen
04-03 Wesepe – CCW’16 Maike Willemsen 8. Maike Willemsen
18-03 Wesepe – Go Ahead Deventer Chris Vosmeijer 9. Chris Vosmeijer
08-04 Wesepe – SDOL Ties Wonink 10. Ties Wonink
22-04 Wesepe – Mariënheem Tijmen ten Have 11. Tijmen ten Have
20-05 Wesepe – SSA Epse Gorssel Combinatie Alle pupillen van de week voor de penaltybokaal in de rust.

Tijdens het seizoen 2016-2017 waren onderstaande spelers pupil van de week:

DATUM WEDSTRIJD Pupil v.d. Week Foto
11 september Wesepe – Raalte Daan Nieuwenhuis (E1)  1. Daan Nieuwenhuis
25 september Wesepe – V en L Wessel Assink (E1) 2. Wessel Assink
2 oktober Wesepe – Mariënheem Jens Hartkamp (E1) 3. Jens Hartkamp
16 oktober Wesepe – Sportclub Deventer Giel Smale (E1) 4. Giel Smale
13 november Wesepe – Terwolde Jasper Rientjes (E1) 5. Jasper Rientjes
4 december Wesepe – Nieuw Heeten
12 februari Wesepe – Sallandia Thijs Koerhuis (E1) 6. Thijs Koerhuis
12 maart Wesepe – SDOL Tim Beumer (E1) 7. Tim Beumer
19 maart Wesepe – FC RDC Tim Daams (F1)
2 april Wesepe – Go Ahead Deventer Hendrik-Jan Nijland (E1) 9. Hendrik Jan Nijland
30 april Wesepe – Koninklijke UD

VIP vanuit schreeuwveiling kermis.

+ alle pupillen van de week voor de penaltybokaal in de rust.

 

Datum Wedstrijd Tegenstander naam Foto
13 september 2015 Wesepe 1 Wissel 1 Jelle Smale Jelle Smale
11 oktober 2015 Wesepe 1 SJO SV Cupa Wilp Stijn Rouweler Stijn Rouweler
1 november 2015 Wesepe 1 Twello 1 Luuk Groot Lipman Luuk Groot Lipman
15 november 2015 Wesepe 1 Go Ahead Teun Spoler Teun Spoler
6 december 2015 Wesepe 1 SSA Epse Gorssel Maarten Eertink Maarten Eertink
13 december 2015 Wesepe 1 Emst Luca Mensink Luca Mensink
31 januari 2016 Wesepe 1 Victoria Boys Cille Riezebos  Cille Riezebos
21 februari 2016 Wesepe 1 Sp Deventer Senna Reins Senna Reins
13 maart 2016 Wesepe 1 Orderbos Thije Kluin  Thije Kluin
3 april 2016 Wesepe 1 V en L Tim Lunenberg  Tim Lunenberg
1 mei 2016 Wesepe 1 VVOG zon Julian Born Julian Born
16 mei 2016 Wesepe 1 SV Terwolde Alle pupillen van het seizoen
   
   
   
   
   
   
Seizoen 2012 / 2013    
Datum Wedstrijd Tegenstander naam Foto
30 september 2012 Wesepe 1 Hoonhorst 1 Thom Mensink  Thom Mensink
28 oktober 2012 Wesepe 1 Epse 1 Willem Grotentraast Willem Grotentraast
11 oktober 2012 Wesepe 1 SDOL 1 Daan Rouweler Daan Rouweler
17 maart 2013 Wesepe 1 Raalte 1 Elwood Flierman Elwood Flierman
24 maart 2013 Wesepe 1 Marienheem 1 Lars Dijkslag Lars Dijkslag
1 april 2013 Wesepe 1 Broekland 1 Robbin Aarnink Robbin Aarnink
14 april 2013 Wesepe 1 Lettele 1 Léon v.d. Kolk  Léon v.d. Kolk
21 april 2013 Wesepe 1 Gorssel 1 Kim Hulsegge Kim Hulsegge
5 mei 2013 Wesepe 1 Dalfsen 1 Esmee Hoogewind  Esmee Hoogewind
Datum Wedstrijd Tegenstander naam Foto
18 september 2011 Wesepe 1 Hoonhorst 1 geen ivm
Kermis Averlo
geen ivm
Kermis Averlo
2 oktober 2011 Wesepe 1 OVC’21 1 Hidde Kluin
16 oktober 2011 Wesepe 1 SDOL 1 Thomas Mudde
6 november 2011 Wesepe 1 Nieuw Heeten 1 Luc Mulder
20 november 2011 Wesepe 1 Holten 1 Beau de Bone
4 maart 2012 Wesepe 1 Broekland 1 Gijs Kok
25 maart 2012 Wesepe 1 Ulu Spor FC 1 Rowin Schipper
15 april 2012 Wesepe 1 Mariënheem 1 Wesley Kamphuis
29 april 2012 Wesepe 1 USV 1 Ruben Kleine Schaars
Datum Naam Wesepe 1 tegen: Foto
12-09-2010 Julia Reterink Deventer
26-09-2010 Niels Hulsegge Hoonhorst
10-10-2010 Lars Jansen Broekland
31-10-2010 Bart Spoler Gorssel
21-11-2010 Marleen Morrenhof Lettele
05-12-2010 Mats Kleine Schaars USV
20-02-2011 Marleen Morrenhof Diepenveen
13-03-2011 Anne Nieuwenhuis OVC’21
27-03-2011 Luc Mulder Raalte
17-04-2011 Julia Reterink Marienheem
01-05-2010 Ruben Kleine Schaars Deventer
Datum Naam Wesepe 1 tegen: Foto
13-09-2009 Bram Zandbelt Deventer
27-09-2009 Davy Timmer Arends Hoonhorst
11-10-2009 Thijs Timmer Arends Broekland
18-10-2009 Niels Niemeijer Gorssel
08-11-2009 Rik Niemeijer Lettele
22-11-2009 Julia Reterink USV
06-12-2009 Amber vd Kolk Diepenveen
21-02-2009 Sem Kleine Schaars OVC’21
07-03-2009 Rick van Gelder Raalte
11-04-2009 Niek Saris Diepenveen
25-04-2009 Rik Veldkamp Raalte