Uitslagen

Hieronder kunt u de uitslagen van de gespeelde wedstrijden inzien. Deze lijst is opgesteld en wordt onderhouden door Herman Schoneveld, bron van deze lijst is voetbal.nl.

Seizoen 2009 / 2010

Datum elftal Wedstrijd
uitslag
20-mei
3 Heino 5-Wesepe 3
1
0
20-mei
5 Wesepe 5-Davo 4
4
1
19-mei
F1 Heeten F2-Wesepe F1G
2
0
18-mei
E1 Wesepe E1GD-SVVN E2
3
0
17-mei
C1 Activia C1-Wesepe C1G
4
1
Speelronde 22
16-mei
3 EMMS 5-Wesepe 3
2
7
16-mei
4 Wesepe 4-Wijhe`92 9
2
3
16-mei
5 Lettele 4-Wesepe 5
7
0
15-mei
B1 Blauw Wit`66 B1-Wesepe B1GD
2
0
15-mei
D1 Wesepe D1-Heino D2
1
9
15-mei
E1 BK Nieuwleusen E3-Wesepe E1GD wns
1
1
15-mei
E2 Rohda R E10-Wesepe E2G
0
10
15-mei
E3 Dalfsen E5-Wesepe E3G
1
15
15-mei
F1 Hellendoorn F7-Wesepe F1G
3
1
15-mei
F3 Wesepe F3-Lemelerveld F8
3
8
12-mei
5 Deventer 5-Wesepe 5
4
5
11-mei
E1 Marienheem E1-Wesepe E1GD
1
2
Speelronde 22
9-mei
1 Gorssel 1-Wesepe 1
7
0
9-mei
2 Wesepe 2-Helios 2
3
1
9-mei
3 Dieze West 3-Wesepe 3
4
0
9-mei
4 Wesepe 4-Gorssel 3
5
9
9-mei
5 Haarle 5-Wesepe 5
1
1
8-mei
B1 Wesepe B1GD-Lettele B1D
1
5
8-mei
C1 Wesepe C1G-Apeld.Boys C3
2
2
8-mei
D1 Marienheem D1GD-Wesepe D1
12
2
8-mei
E1 Wijhe `92 E2-Wesepe E1GD
1
4
8-mei
E2 Wesepe E2-Dalfsen E5
8
3
8-mei
E3 Wesepe E3-ASC`62 E5
3
1
8-mei
F1 Wesepe F1G-Blauw Wit`62 F2
3
10
Speelronde 21
2-mei
1 Wesepe 1-Raalte 1
2
0
2-mei
2 Turkse Kracht 2-Wesepe 2
1
4
2-mei
3 Wesepe 3-Lemelervald 5
2
1
2-mei
4 Colmschate 6-Wesepe 4
2
1
2-mei
5 Wesepe 5-Kon UD 6
3
1
1-mei
D1 Rohda R D4-Wesepe D1
7
2
1-mei
F1 Wesepe F1G-Overwetering F3
3
3
1-mei
F3 Blauw Wit `66 F5-Wesepe F3
0
11
27-apr
B1 SC Deventer B2D-Wesepe B1GD
1
2
Speelronde 19
25-apr
1 Deventer 1-Wesepe 1
2
3
25-apr
2 Wesepe 2-Lemelerveld 2
2
2
25-apr
3 Dalfsen 4-Wesepe 3
2
2
25-apr
4 Wesepe 4-Deventer 4
1
9
25-apr
5 WWV 4-Wesepe 5
1
4
24-apr
B1 Wesepe B1GD-Zutphen B2
2
2
24-apr
C1 Wesepe C1G-WSV C7
1
2
24-apr
D1 Heino D3D-Wesepe D1
4
2
24-apr
E1 Lemelerveld E2-Wesepe E1GD
4
1
24-apr
E2 Wesepe E2G-Holten E5
7
2
24-apr
E3 Rohda R E12-Wesepe E3G
1
7
24-apr
F1 Wesepe F1G-Haarle F2
3
12
24-apr
F2 Wesepe F2-SVVN F4
6
1
24-apr
F3 Marienheem F4-Wesepe F3
9
0
Beker
21-apr
B1 bk DKB B1D-Wesepe B1GD
1
0
Speelronde 14
18-apr
1 Wesepe1- Hoonhorst 1
0
1
18-apr
2 Rohda R 4-Wesepe 2
1
4
18-apr
3 Wesepe 3-ZAC 5
2
1
18-apr
4 Schalkhaar 8-Wesepe 4
1
3
18-apr
5 Wesepe 5-Nieuw Heeten 4
0
0
17-apr
B1 Wesepe B1GD-WWV B1
2
1
17-apr
C1 Wesepe C1G-Deventer C2
2
2
17-apr
D1 Wesepe D1-Hellendoorn D2
6
1
17-apr
E1 Wesepe E1GD-Heino E3
0
1
17-apr
E2 Blauw Wit E2G-Wesepe E2G
7
4
17-apr
E3 Wesepe E3G-SDOL E4
3
6
17-apr
F1 Wesepe F1G-Lemelerveld F3G
3
2
17-apr
F2 ASC`62 F3-Wesepe F2
4
3
17-apr
F3 SDOL F3-Wesepe F3
5
1
14-apr
E1 bk Wesepe E1GD-Overwetering E3
7
0
Speelronde 19
11-apr
1 Wesepe 1-Diepenveen 1
2
3
11-apr
2 Dalfsen 2-Wesepe 2
4
1
11-apr
3 Wesepe 3-Zwolle 7
1
6
11-apr
4 Overwetering 7-Wesepe 4
9
0
11-apr
5 Wesepe 5-Overwetering 9
2
1
10-apr
B1 Warnsv.Boys B2-Wesepe B1GD
0
0
10-apr
C1 Voorst C1G-Wesepe C1G
1
0
10-apr
E1 Wesepe E1GD-ASC `62 E2
6
0
10-apr
E2 SDOL E4-Wesepe E2G
14
2
10-apr
E3 Wesepe E3G-Lemelerveld E6
3
1
10-apr
F1 Wesepe F1G-Wijhe`92 F2
1
5
10-apr
F2 SDOL F4-Wesepe F2G
6
3
10-apr
F3 Overwetering F6G-Wesepe F3
3
3
Inhaal
5-apr
1 WWV 1-Wesepe 1
1
2
5-apr
4 Helios 9-Wesepe 4
4
3
Speelronde
3-apr
B1 Wesepe B1GD-Eefde B1GD
6
1
3-apr
C1 ZVV`56 C1-Wesepe C1G
3
3
3-apr
D1 Dalfsen D2D-Wesepe D1
4
3
3-apr
E1 Holten E2-Wesepe E1GD
5
5
3-apr
E2 Wesepe E2G-Lemelerveld E6
5
3
3-apr
E3 Holten E5-Wesepe E3G
3
3
3-apr
F1 Nieuw Heeten F1-Wesepe F1G
2
2
3-apr
F2 Wesepe F2-Lemelerveld F4G
4
4
3-apr
F3 Wesepe F3-Hellendoorn F9
4
0
Beker
30-mrt
E1 bk ASC`62 F5-Wesepe F2
7
0
31-mrt
F2 bk Bruchterveld E1-Wesepe E1GD
3
4
Speelronde 18
28-mrt
1 Dalfsen 1-Wesepe 1
4
1
28-mrt
2 Wesepe 2-Heeten 2
0
8
28-mrt
3 Heeten 4-Wesepe 3
3
2
28-mrt
4 Wesepe 4-Kon UD 5
2
6
27-mrt
B1 Wesepe B1GD-De Hoven B1D
5
0
27-mrt
C1 Wesepe C1G-Diepenveen C3
2
2
27-mrt
D1 De Zweef D3-Wesepe D1
5
0
27-mrt
E1 Heino E2-Wesepe E1GD
0
1
27-mrt
E2 Wesepe E2G-Heino E5
3
2
27-mrt
E3 Blauw Wit `66 E2G-Wesepe E3G
7
2
27-mrt
F1 Overwetering F4-Wesepe F1G
1
2
27-mrt
F2 Wesepe F2-Blauw Wit`66 F3G
5
4
27-mrt
F3 Wesepe F3-Overwetering F5
2
2
Speelronde 17
21-mrt
1 Lettele 1-Wesepe 1
0
3
21-mrt
2 Wesepe2-RDC 2
0
1
21-mrt
3 Wesepe 3-Broekland 3
7
3
21-mrt
4 Wesepe 4-ABS 5
0
3
21-mrt
5 Go Ahead D 6-Wesepe 5
0
1
20-mrt
B1 Terwolde B1-Wesepe B1GD
2
2
20-mrt
C1 Warnsv.Boys C3C-Wesepe C1G
1
5
20-mrt
D1 Wesepe D1-Holten D3
4
1
20-mrt
E1 Wesepe E1GD-Wijtmen E1G
6
0
20-mrt
E2 ASC`62 E5-Wesepe E2G
3
6
20-mrt
E3 Wesepe E3G-Hellendoorn E3
6
1
20-mrt
F2 De Zweef F4-Wesepe F2
3
12
20-mrt
F3 Broekland F4-Wesepe F3
12
0
Speelronde inhaal
14-mrt
1 Wesepe 1-Davo 1
1
2
14-mrt
3 Overwetering 5-Wesepe 3
3
5
14-mrt
5 Wesepe 5-Lettele 4
3
1
13-mrt
B1 Go Ahead B1-wesepe B1GD
3
1
13-mrt
C1 Wesepe C1G-WWNA C2
3
2
13-mrt
D1 Wesepe D1-Rohda R D7
8
2
13-mrt
E1 Wesepe E1GD-SDOL E1
1
1
13-mrt
E2 Rohda R E12-Wesepe E2
0
6
13-mrt
E3 Wesepe E3G-Rohda R E10
5
0
13-mrt
F1 Wesepe F1G-Wijhe`92 F4
2
1
13-mrt
F2 Rohda R F4-Wesepe F2
3
9
13-mrt
F3 Holten F8-Wesepe F3
2
9
Speelronde 16
7-mrt
2 Schalkhaar 4-Wesepe 2
3
1
7-mrt
3 Wijhe`92 6-Wesepe 3
1
2
6-mrt
B1 Wesepe B1GD-Gorssel/Epse B1
1
0
6-mrt
C1 Wesepe C1G-Victoria Boys C3M
1
2
6-mrt
D1 Raalte D3M-Wesepe D1
3
2
6-mrt
E1 Rohda R E3-Wesepe E1GD
3
3
6-mrt
E2 Wesepe E2G-Wesepe E3G
5
7
6-mrt
E3 Wesepe E2G-Wesepe E3G
5
7
6-mrt
F2 Wesepe F2-Holten F4G
4
3
6-mrt
F3 Wesepe F3-Rohda R F11
1
5
Speelronde 15
28-feb
2 Wesepe 2-ABS 2
0
2
28-feb
4 Wesepe 4-Davo 5
1
3
27-feb
B1 Bk Wesepe B1GD-Haarle B1 Wesepe wns
1
1
27-feb
C1 SHE C1G-Wesepe C1G
0
2
27-feb
E2 Wesepe E2G-Hellendoorn E3
3
7
27-feb
E3 Heino E5-Wesepe E3G
2
6
27-feb
F1 Hulzense Boys F3-Wesepe F1G
2
3
27-feb
F2 Wesepe F2-Broekland F2
7
4
27-feb
F3 Wesepe F3-Hulzense Boys F8
8
3
Eerste halfjaar 2009/10
Speelronde 12 en 13
13-dec
1 Marienheem 1-Wesepe 1
1
1
13-dec
2 Wesepe 2-Diepenveen 2
4
1
13-dec
4 Wesepe 4-Diepenveen 6
2
2
Speelronde11 en 12
6-dec
1 Wesepe1- Broekland 1
0
4
6-dec
2 Heino 4-Wesepe 2 (in Wesepe)
1
4
6-dec
3 Wesepe 3-EMMS 5
3
2
6-dec
4 Wijhe`92 9-Wesepe 4
5
1
5-dec
B1 Wesepe B1GD-Marienheem B1
1
4
5-dec
C1 Wesepe C1G- Marienheem C1G
1
2
5-dec
D1 Bk BalkbrugD2D-Wesepe D1
3
1
5-dec
E1 Bk Wesepe E1GD-Lemelerveld E3
1
0
5-dec
E2 Bk Nieuwleusen E5-Wesepe E2G Nl wns
6
6
5-dec
E3 Bk Wesepe E3G-DES E3
2
3
5-dec
F2 Bk Wesepe F2-Marienheem F3
8
0
Speelronde 11
29-nov
2 Helios 2-Wesepe 2
1
2
28-nov
D1 Wesepe D1-Heeten D3
7
1
28-nov
E1 Wesepe E1GD-Nieuw Heeten E1
8
2
28-nov
E2 Heino E9G- Wesepe E2G
1
14
28-nov
E3 Wesepe E3G-De Zweef E4
3
1
28-nov
F1 Heino F4-Wesepe F1G
1
10
28-nov
F2 Wesepe F2-Heeten F4
13
0
28-nov
F3 ASC`62 F7- Wesepe F3
3
7
Speelronde 10 en 11
22-nov
1 Wesepe 1-Gorssel 1
0
1
22-nov
3 Wesepe 3-Dieze West 3
4
0
22-nov
4 Gorssel 3-Wesepe 4
1
3
22-nov
5 Wesepe 5-Haarle 5
0
0
21-nov
B1 SVZW B2-Wesepe B1GD
4
0
21-nov
C1 Wijthmen C1-Wesepe C1G
3
1
21-nov
D1 Wesepe D1-Lemelerveld D4
13
0
21-nov
E1 Raalte E2-Wesepe E1GD
0
8
21-nov
E2 Wesepe E2G- SDOL E5G
14
1
21-nov
E3 Raalte E3-Wesepe E3G
3
6
21-nov
F1 Wesepe F1G-Hulzense Boys F4
7
1
21-nov
F2 Marienheem F3-Wesepe F2
7
5
21-nov
F3 Wesepe F3-ASC `62 F8
1
15
Speelronde 9 en 10
15-nov
1 Raalte 1-Wesepe 1
0
1
15-nov
2 Wesepe 2-Turkse Kracht 2
2
3
15-nov
3 Lemelerveld 5-Wesepe 3
1
3
15-nov
4 Wesepe 4- Colmschate `33 6
2
4
15-nov
5 Kon UD 6- Wesepe 5
2
1
18-nov
B1 Wesepe B1GD-De Zweef B2D
4
3
14-nov
C1 Wesepe C1G- Lemelerveld C3D
1
3
14-nov
D1 Hulzense Boys D3GD-Wesepe D1
1
12
14-nov
E1 Wesepe E1GD-SVVN E4
4
2
14-nov
E2 Rohda R E10-Wesepe E2G
3
8
14-nov
E3 Wesepe E3G-Heino E10G
9
0
14-nov
F1 De Zweef F4-Wesepe F1G
1
2
14-nov
F2 Wesepe F2-Vilsteren F2M
17
1
Speelronde 8 en 9
8-nov
1 Wesepe 1-Deventer 1
3
0
8-nov
2 Lemelerveld 2-Wesepe 2
0
4
8-nov
3 Wesepe 3-Dalfsen 4
2
1
8-nov
4 Deventer 4-Wesepe 4
1
4
8-nov
5 Wesepe 5-WWV 4
6
3
7-nov
B1 Wesepe B1GD-Rohda R B4
12
1
7-nov
C1 Wesepe C1G-Den Ham C3
9
1
7-nov
D1 Wesepe D1-Rohda R D6
4
6
7-nov
E1 Haarle E2-Wesepe E1GD
1
2
7-nov
E2 Wesepe E2G- Lemelerveld E7G
16
4
7-nov
E3 Blauw Wit`66 E3G-Wesepe E3G
0
6
7-nov
F1 Wesepe F1G-Hellendoorn F6
9
1
7-nov
F2 Holten F6-Wesepe F2
2
8
7-nov
F3 Wesepe F3-Hellendoorn F9
0
10
Speelronde 7 en 8
1-nov
1 Diepenveen 1-Wesepe 1
1
0
1-nov
2 Wesepe 2-Dalfsen 2
2
5
1-nov
3 Zwolle SV 7-Wesepe 3
3
2
1-nov
5 Overwetering 9-Wesepe 5
0
2
31-okt
B1 Omhoog B2D- Wesepe B1GD
1
6
31-okt
C1 Lemele C1-Wesepe C1G
0
4
31-okt
D1 Heino D4-Wesepe D1
0
12
31-okt
E1 Wesepe E1GD-Rohda R E7
7
0
31-okt
E2 Wesepe E2G- Overwtering E6
15
1
31-okt
E3 Wesepe E3G- Hoonhorst E4G
20
0
31-okt
F1 Broekland F2-Wesepe F1G
1
1
31-okt
F2 Wesepe F2- Wijthmen F1G
11
2
Ingelast
25-okt
4 Wesepe 4-Overwetering 7
2
11
Speelronde 6 en 7
18-okt
1 Wesepe 1-Dalfsen 1
0
0
18-okt
2 Heeten 2-Wesepe 2
8
3
18-okt
3 Wesepe 3-Heeten 4
4
2
18-okt
4 Kon UD 5-Wesepe 4
7
1
17-okt
B1 Wesepe B1GD-SDOL B1
3
1
17-okt
C1 Wesepe C1G-Hulzense Boys C2G
1
5
17-okt
D1 Wesepe D1-Overwetering D3
10
0
17-okt
E1 Wijhe`92 E5-Wesepe E1GD
1
8
17-okt
E2 MVV`69 E2G-Wesepe E2G
3
3
17-okt
F1 Wesepe F1G-ASC`62 F4
11
0
17-okt
F2 Dalfsen F4-Wesepe F2
0
11
17-okt
F3 Wesepe F3-Blauw Wit `66 F4
3
6
Speelronde 5 en 6
11-okt
1 Wesepe 1-Lettele 1
0
0
11-okt
2 RDC 2-Wesepe 2
2
0
11-okt
3 Broekland 3-Wesepe 3
2
5
11-okt
4 ABS 5-Wesepe 4
1
5
11-okt
5 Wesepe 5-Go Ahead D 6
5
1
10-okt
B1 DES B1-Wesepe B1GD
2
2
10-okt
C1 Haarle C2-Wesepe C1G
5
1
10-okt
D1 Heino D3D- wesepe D1
3
1
10-okt
E1 Wesepe E1D-DES E2
3
1
10-okt
E2 Wesepe E2G-Dalfsen E5
7
1
10-okt
E3 Wesepe E3G-Lemelerveld E8
7
1
10-okt
F1 Hoonhorst F2-Wesepe F1G
1
7
10-okt
F2 Wesepe F2-Nieuw Heeten F2
12
0
10-okt
F3 Hulzense Boys F7-Wesepe F3
11
1
Speelronde 4 en 5
4-okt
1 DAVO 1-Wesepe 1
4
1
4-okt
2 Wesepe 2-Schalkhaar 4
1
1
4-okt
3 Wesepe 3-Wijhe`92 6
3
5
4-okt
4 Wesepe 4-Helios 9
4
4
4-okt
5 DAVO 4-Wesepe 5
1
1
3-okt
B1 Wesepe B1GD-Lemelerveld B2
5
0
3-okt
C1 Wesepe C1G-Nieuw Heeten C1
3
0
3-okt
D1 Wesepe D1-ASC`62 D3
3
0
3-okt
E1 Overwetering E4-Wesepe E1GD
0
22
3-okt
E2 Hulzense Boys E5G-Wesepe E2G
4
15
3-okt
E3 ASC`62 E6-Wesepe E3G
3
14
3-okt
F1 Wesepe F1G-Wijhe`92 F6
2
1
3-okt
F2 Hoonhorst F4-Wesepe F2
1
12
3-okt
F3 Wesepe F3-DES F4
1
5
Speelronde 3 en 4
27-sep
1 Wesepe 1-WWV1
3
0
27-sep
2 ABS 2-Wesepe 2
2
2
27-sep
3 Wesepe 3-Helios 5
4
1
27-sep
4 Davo 5-Wesepe 4
3
2
27-sep
5 Wesepe 5-Deventer 5
8
0
26-sep
B Rohda R B5-Wesepe B1GD
0
12
26-sep
C Rohda R C5-Wesepe C1G
1
10
26-sep
D Rohda R D7-Wesepe D1
1
7
26-sep
E1 Lemelerveld E3-Wesepe E1GD
0
4
26-sep
E2 Wesepe E2G-DES E3
4
3
26-sep
E3 Wesepe E3G-DES E4
9
0
26-sep
F1 Wesepe F1G-SDOL F3
7
0
26-sep
F2 SDOL F4-Wesepe F2
6
7
26-sep
F3 Wesepe F3-Holten F7
2
8
Speelronde 2 en 3
24-sep
E1 Wesepe E1D-Lemele E1
5
1
23-sep
B1 Wesepe B1GD-Haarle B1
4
2
20-sep
1 Hoonhorst 1- Wesepe 1
1
2
20-sep
2 Wesepe 2-Rohda R 4
1
2
20-sep
3 ZAC 5-Wesepe 3 gest ivm blessure D.U
1
1
20-sep
5 Nieuw Heeten 4-Wesepe 5
3
2
19-sep
D Wesepe D1- de Zweef D4
4
1
19-sep
E2 ASC`62 E4-Wesepe E2G
1
25
19-sep
F1 Lemelerveld F4G-Wesepe F1G
4
4
19-sep
F2 Wesepe F2- Daarle Sp F1
5
5
17-sep
C1 Wesepe C1G- Wijhe`92 C3G
0
2
17-sep
4 Wesepe 4- Schalkhaar 8
2
5
Speelronde 1 en 2
13-sep
1 Wesepe 1-Marienheem 1
1
1
13-sep
2 Diepenveen 2-Wesepe 2
1
3
13-sep
3 Wesepe 3-Overwetering 5
2
3
13-sep
4 Diepenveen 6-Wesepe 4
5
0
13-sep
5 Wesepe 5-ABS 7
8
3
12-sep
B Broekland B1-Wesepe B1G
0
8
12-sep
C DOS`37 C2-Wesepe C1G
8
0
12-sep
D Wijhe`92 D4G-Wesepe D1
1
4
12-sep
E1 Dalfsen E3-Wesepe E1GD
2
9
12-sep
E2 Wesepe E2G-Hellendoorn E3
4
5
12-sep
E3 Wijhe`92 E6-Wesepe E3G
0
12
12-sep
F1 Wesepe F1G-Holten F5G
9
0
12-sep
F2 Lemelerveld F6G-Wesepe F2
0
13
12-sep
F3 Wesepe F3-Hulzense Boys F8
2
4
Speelronde 1
8-sep
E3 Hellendoorn E4 M-Wesepe E3
1
8
6-sep
1 Broekland 1-Wesepe 1
3
3
6-sep
2 Wesepe 2-Heino 2
8
1
Beker wedstrijden Poule
30-aug
1 Bk Robur et Velocitas-Wesepe 1
6
0
25-aug
1 Bk Wesepe-Terwolde 1
2
5
18-aug
1 Bk Terwolde1-Wesepe 1
1
3
27-aug
2 Bk Wesepe 2-Groen Wit`62 2
2
3
23-aug
2 Bk Turkse Kracht 2-Wesepe 2
4
2
22-aug
B Bk Wijhe `92 B3-wesepe B1
1
14
29-aug
B Bk Wesepe B1-Hoonhorst B1
3
1
5-sep
B Bk Wesepe B1-Heino B4
8
1
22-aug
C Bk Nieuwleusen C2-Wesepe C1
7
1
29-aug
C Bk Wesepe C1-Overwetering C3
1
1
5-sep
C Bk Wesepe C1-Bruchterveld C1
3
3
22-aug
D Bk Wesepe D1-SDOL D1
7
1
29-aug
D Bk de Zweef D3-Wesepe D1
0
1
5-sep
D Bk Wesepe D1-JCLE D4
13
1
22-aug
E1 Bk Wesepe E1-Wijhe `92 E4
7
2
29-aug
E1 Bk Raalte E2-Wesepe E1
2
8
5-sep
E1 Bk Wesepe E1-Dalfsen E3
14
1
22-aug
E2 Bk Wijhe`92 E6-Wesepe E2
3
3
29-aug
E2 Bk Wesepe E2-Overwetering E5
16
2
5-sep
E2 Bk de Zweef E5-Wesepe E2
3
11
22-aug
E3 Bk Overweterin E6-Wesepe E3
0
20
29-aug
E3 Bk Wesepe E3-Raalte E3
14
3
22-aug
F1 Bk Wesepe F1-SDOL F4
4
4
29-aug
F1 Bk Hulzense Boys F 8-Wesepe F1
1
20
5-sep
F1 Bk Wesepe F1-Hoonhorst F1
1
2
22-aug
F2 Bk Wesepe F2-Wijhe `92 F6
5
2
29-aug
F2 Bk ASC `62 F8-Wesepe F2
0
18
5-sep
F2 Bk Haarle F3-Wesepe F2
3
7
Oefen wedstrijden
11-aug
1 Wesepe 1-Rohda R 1
0
2
1-sep
1 Wesepe 1-Wesepe 2
5
1
30-aug
2 Dalsen 2-Wesepe 2
2
2
1-sep
2 Wesepe1-Wesepe 2
5
1
3-sep
2 Wesepe 2-Rohda R 6
2
1
27-aug
3 Welsum 1-Wesepe Com 3-4-5
1
0
HJ Preutertournooi 2009
23-aug
3 Wesepe 3-Helios 5
2
0
29-aug
3 Wesepe 3-CJV ers 4
2
2
3-sep
3 Wesepe 3-Rohda R 11
2
3
6-sep
3 Wesepe 3-Schalkhaar 5
2
0
23-aug
4 Wesepe 4- Schalkhaar 10
0
3
30-sep
4 Wesepe 4-Colmschate`33 8
0
3
6-sep
4 Wesepe 4-Diepenveen 5
1
2
26-aug
5 Wesepe 5-Raalte 5
0
4
30-sep
5 Wesepe 5- Colmschate `33 5
0
3
6-sep
5 Wesepe 5-Rohda R 16
0
2