Wesepe verslaat FC RDC met 1-4
Wesepe moest vandaag tegen de fusieclub RodaDavantriaCJV ers kortweg FC RDC op sportpark Borgele.
Het werd een keurige 1-4 overwinning en daarmee blijft het met de kopploegen meedoen.
Het begin was voor FC RDC, dat via korte combinaties Wesepe achteruit drukte en ze kwamen in de 16 min. op een 1-0 voorsprong.
Een voorzet van rechts hobbelde voorlangs werd richting doel gefrommeld en via de paal er uit, doelpunt besliste de scheids.
Daarna zette Wesepe meer druk naar voren en een corner van rechts ,kreeg de doelman niet klem en de vallende bal was een prooi van Frank Groot Lipman 1-1. Dit werd tevens de ruststand . Na de pauze werd het een meer evenwichtige wedstrijd en in de 59 mocht Marc Kemper vanaf rand 16 aanleggen voor een vrije trap, de bal ging snoeihard zwabberend via de vuisten van de doelman in het net 1-2. Zijn eerste officiele doelpunt voor Wesepe, voor herhaling vatbaar,helaas moest hij enige minuten later geblesseerd het veld verlaten. In dezelfde min raakte Kevin nog een keer de lat.
Twee minuten later zou het 1-3 worden toen Rens Broekhof de bal op de lijn stillegde en voorgaf waarna een schrimmage ontstond en Delano raak schoot, maar de assistent van dienst vlagde en het signaal werd na discussie door de arbiter overgenomen.
Gelukkig werd het 4 min. later toch 1-3 toen Rick van Gelder aan de laatste man ontsnapte en beheerst afrondde 1-3.
Hierna ging FC RDC risico nemen en gaf veel ruimte weg en daar profiteerde Rens van en legde alleen voor de doelman keurig breed op Kevin 1-4.
Het meegereisde publiek van Wesepe kon rustig gaan zitten, de punten binnen en volgende week tegen SC Deventer in Wesepe.
De opstelling vandaag: Wessel Berends-Frank Groot Lipman-Richard Flierman-Chris Jansen-Sven Booijink-Marcel Wichems-Delano Schotman-Jarno Rouweler-Kevin Teunissen-Stefan Jansen, ingevallen Rens Broekhof-Rick van Gelder-Niels Niemeijer.




