Dames 2 verliest van rodelantaarndrager
Na twee weken rust hadden wij er weer zin in om een potje te gaan handballen en het belangrijkste: de twee punten mee naar huis te nemen. Holten 1 staat onderaan, net een plekje onder ons, dus het was een belangrijke wedstrijd. Ook Ellen had zin om er gelijk voor te gaan, echter na het begroeten kreeg Ellen haar jasje niet uit. Met man en macht hebben ze uiteindelijk het jasje los kunnen knippen, waardoor Ellen na een paar minuten ook het veld in kon.
Met negen man sterk hadden we de overtuiging om deze wedstrijd tegen Holten 1 naar ons toe te halen. Zo begonnen we de wedstrijd en dit pakte de eerste minuten goed uit. Het liep gelijk op (2-2), maar wij namen de voorsprong door een paar mooie aanvallen goed af te ronden (2-5). Alleen Holten kwam ook tot scoren, waarvan twee penalty’s, en daardoor stond de stand ineens op 5-5. In de laatste minuten voor de rust ging het nog gelijk op. Holten kreeg in de laatste tien seconden een penalty mee, waardoor er in de rust een stand stond van 6-7.
In het begin van de tweede helft was daar onze magische dip weer. We kwamen niet tot scoren, terwijl bij Holten de ballen er te gemakkelijk in gingen. Hierdoor liep het verschil al snel op (6-11). Tien minuten na de rust scoorden wij pas. Dit was erg jammer, waardoor Holten hier goed gebruik van kon maken. In de laatste tien minuten scoorden we nog een aantal keer en kwamen we dichterbij. Dit was echter al te laat, want we konden de schade niet meer inhalen. Met een eindstand van 13-18 heeft helaas Holten de twee punten mee naar huis genomen.
Volgende week op zondag 3 maart spelen we uit om 12.05 uur tegen Zwolle 2.
Simone




